Hakkımızda

hakkımızda1983 yılından bugüne Medikal Gaz Sistemleri ve Ekipmanları alanında üretici ve anahtar teslim medikal gaz sistemi projeleri yapan Çağdaş Medikal yenilikçi ve çözüm ortağı yaklaşımı ile üretime ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Çağdaş Medikal, Türkiye'deki sağlık hizmetlerinin dünya standartlarına gelebilmesi için sorumluluk sahibi oldğunun bilinciyle hareket eder.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek üretici firma olmanın tüm avantajlarını kullanır ve müşterileri için en uygun çözümleri geliştirir.

Çağdaş Medikal, ''söz konusu olan insan hayatı...'' sloganı ile 39 yıldır medikal sektöründe güvenilir adıyla üretimine devam etmektedir.

Kurucumuz Erhan Kurtuluş Kimdir?

1962 Doğumlu olan Erhan Kurtuluş, eğitimini Maçka Teknik Lisesi Elektronik Bölümünde tamamlamıştır. Mesleki hayatına ilk olarak Televizyon ve Radyo tamir ederek başlamıştır.

Daha sonraki yıllarda Yeşilköy Havalimanı’nda ve MedTek Tıbbi Cihazlarda teknisyen olarak görev almış olup en son İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde Ameliyathane Teknik Servis Sorumlusu pozisyonunda yer almıştır.

1983 yılında kurmuş olduğu ‘Çağdaş Elektronik’ sadece Televizyon ve Radyo Tamir firması iken, 1993 yılında ‘Çağdaş Elektronik Medikal Sistemleri’ olarak değişerek çeşitli hastanelerin tıbbi cihazların bakım ve onarımlarını yapmaya başlayıp, Türkiye’nin içinde bulunduğu yokluk döneminde Medikal sektöründeki açığı üretici firma olarak talepler doğrultusunda üretime başlamıştır.