Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÇAĞDAŞ MEDİKAL´ya (Bu metinde "ÇAĞDAŞ MEDİKAL" olarak kullanılacaktır) aittir.

ÇAĞDAŞ MEDİKAL internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÇAĞDAŞ MEDİKAL ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÇAĞDAŞ MEDİKAL internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini cagdasmedikal.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. cagdasmedikal.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ÇAĞDAŞ MEDİKAL internet sitesini ziyaret eden ve ÇAĞDAŞ MEDİKAL sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

whatsapp

Whatsapp İletişim Hattı